Зовнішнє спостереження та контрспостереження

Детективне агентство «Форсеті» надає такі послуги, як зовнішнє спостереження та контрспостереження.

Зовнішнє спостереження є одним з ефективних способів збору інформації про особу.

Спостереження ведеться у загальнодоступних місцях, виключаючи проникнення у житло, але надає вичерпну інформацію про особу та її спосіб життя. Детективи агентства можуть проводити зовнішнє спостереження за чоловіком\дружиною, дітьми та іншим.

Спостереження може проводитись за об’єктом на автомобілі, пішоходом та стаціонарним об’єктом.

Ви вирішили дізнатись про те, як ваш чоловік\дружина проводить час, як з ким та де ваша дитина проводить дозвілля, детективи агентства «Форсеті» нададуть вам відповіді на ваші запитання, представлять фото\відео звіт.

Ви отримаєте повну картину пересування об’єкта, з зазначенням місць, які він відвідує та подій, які відбувалися. Детективи проведуть роботу у будь-який час доби та при будь-яких погодних умовах.

Контрспостереження

У вас виникла підозра, що за вами стежать, що хтось цікавиться вами та способом вашого життя. Підозра у тому, що за вами стежать, може виникнути за різних обставин. Якщо ви помітили, що за вашим авто часто їде невідомий вам автомобіль, ви почали часто зустрічати одних і тих же, невідомих вам, людей.

В цих та у інших випадках необхідно звернутись до спеціалістів.

Детективи агенції професійно та конфіденційно проведуть контрспостереження та зафіксують цей факт.

Детектив перевірить чи проводиться за вами спостереження, виявить характер спостереження та осіб, які його проводять та зафіксує цей факт.

Після проведення контрспостереження, детективи агенції «Форсеті» проведуть аналіз наявної інформації, чим допоможе вам з’ясувати хто та з якою метою проводить за вами спостереження.

Завдяки професіоналізму детективів агентства «Форсеті» ви точно з’ясуєте чи ведеться за вами спостереження, який характер воно носить, тим самим спростуєте або підтвердите свої підозри.