Я тут, і я слідкую за кожним вашим кроком і поворотом. Здається, що колесо правосуддя повертається надто повільно, але я завжди з вами і невпинно працюю від вашого імені.
Детективна агенція у Львові Головна
Юридична консультація та представництво Юридична консультація та представництво
Пошук осіб Пошук осіб
Перевірка приміщень та транспортних засобів на наявність «жучків» та засобів слідкування Перевірка приміщень та транспортних засобів на наявність «жучків» та засобів слідкування
Зовнішнє спостереження та контрспостереження Зовнішнє спостереження та контрспостереження
Подружня зрада та викриття шлюбних аферистів Подружня зрада та викриття шлюбних аферистів
Пошук інформації Пошук інформації
Послуги для юридичних осіб Послуги для юридичних осіб
Контакти Контакти
Перевірка найманих працівників ПОСЛУГИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Агенція приватних розслідувань "Форсеті" - це коллектив висококласних юристів, досвідчених спеціалістів у галузях захисту, збору та обробки інформації (оперативно-розшукового, слідчого та аналітичного напрямків), що поставили перед собою амбітне завдання: забезпечити найвищий рівень обслуговування Клієнтів із вимогами будь-якої складності.
Найвищий рівень технічного забезпечення, що відповідає всім вимогам сучасності, гарантує нашим Клієнтам виконання їхніх замовлень в мінімальні строки та з гарантованим результатом.
Окрім традиційних послуг для Приватних осіб агенція приватних розслідувань "Форсеті" впроваджує комплексні рішення для Юридичних осіб та Корпоративних Клієнтів. Серед них:
  • проведення заходів по захисту інформації
  • розслідування та запобігання зловживанням
  • перевірка найманих працівників (із використанням сучасних технічних засобів - поліграф ("детектор брехні"), засоби аудіо-відео контролю, інше)
  • контроль дотримання корпоративних стандартів