Пошук осіб

Детективне агентство «Форсеті» виконує пошук та розшук осіб.
Пошук та розшук є одною з послуг приватного детективного агенства, що користується найбільшим попитом.

Іноді, з різних причин, поліція не завжди готова надати ефективні послуги в розшуку тієї чи іншої особи. І тоді Вам на допомогу прийдуть наші висококваліфіковані детективи.

Детективи нашої агенції конфіденційно, на професійному рівні, проводять розшук шахраїв , займаються пошуком втрачених родинних зав’язків, встановлюють місцезнаходження зниклих осіб.

Приватні детективи займаються розшуком та пошуком людей не тільки на території України, а також в країнах СНД та країнах шенгенської зоні.

За час діяльності детективного агентства «Форсеті» нашими детективами було встановлено велику кількість втрачених зв’язків між людьми, родинних зв’язків, виявлено місцезнаходження шахраїв, боржників. Детектив нашої агенції розшукає шахрая, боржника, де б він не був.

Ухиляється особа від сплати аліментів, позичила гроші і не повертає чи заволоділа шахрайським способом Вашим майном, приватні детективи агенції «Форсеті» знайдуть її, встановлять її спосіб життя, з’ясують всі подробиці про статки розшукуваного, для подальшого повернення та відшкодування нанесених Вам фінансових втрат.

Приватний детектив зможе не тільки розшукати особу, але і з’ясувати її, зв’язки, контактні дані.

Під час проведення заходів щодо встановленні місцезнаходження зниклої особи детективне агентство «Форсеті» може організовувати висвітлення інформації про зниклу людину у засобах масової інформації, за бажанням клієнта, адже не кожен хоче надавати свої ідентифікуючі дані, при замовленні послуги пошуку осіб.

Проблема батьків-дітей є вічною, як світ, непорозуміння між поколіннями призводить до того, що діти часто йдуть з дому, живуть на вулиці, у знайомих або взагалі їдуть у інше місто, область, країну.

Детективи нашого агентства допоможуть Вам розшукати та встановити місце знаходження Ваших дітей, з’ясують де і з ким вони проводили час. І, звичайно, повернуть Вашу дитину до дому.

Роботу буде проведено конфіденційно, на найвищому рівні, оскільки працівники нашої агенції це люди з освітою не лише юристів, але й психологів.

Детективне агентство «Форсеті» проводить пошук осіб за наявності:

- повних ідентифікуючих даних особи:прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, адреса проживання, фото;

- часткових ідентифікуючих даних особи:прізвище, ім’я, або адреса проживання;

- мінімальних ідентифікуючих даних: номера стільникового зв’язку, реєстраційного номера транспортного засобу;

За наявності повних\часткових даних розшукуваної особи, детективи агенції проводять пошук у архівних установах, з метою встановлення інформації, яка цікавить клієнта.