Пошук інформації

ПОШУК, АНАЛІЗ ТА ПЕРЕВІРКА ІНФОРМАЦІЇ

Ще однією з топових послуг агенції «Форсеті» є пошук, збір та аналіз інформації, яка цікавить нашого клієнта.

Сьогодення надзвичайно складне, воно не дає ні на хвилини перепочити, як у побуті, сімейному житті так і у бізнесі.

«Хто володіє інформацією, той володіє світом» і силу має той, хто володіє інформацією.

Детективи агенції конфіденційно на професійному рівні здійснюють пошук, аналіз та перевірку інформації у будь-якій сфері, яка цікавить нашого клієнта.

У Вас виникла недовіра до бізнес партнерів, Ви не впевнені у їх добропорядності чи платоспроможності. Детектив агенції « Форсеті» розшукає, перевірить та проаналізує для Вас достатню кількість інформації, яка, в подальшому допоможе Вам зробити правильний вибір, унеможливить фінансові втрати при укладанні угод та провадженні бізнесових справ.

Ваша дитина почала дивно поводитись, ви не знаєте, де та з ким вона проводить час, чи у неї з’явились нові друзі, які не всиляють Вам довіру, Ви не знаєте хто вони, де навчаються, працюють та чим займаються.

Детектив агенції «Форсеті» прийде Вам на допомогу та конфіденційно з’ясує для Вас спосіб життя Вашої дитини, її друзів, та, здійснивши аналіз отриманої інформації, допоможе у вирішенні проблем. Нерідко наші детективи стикаються з тим, що батьки навіть не здогадуються про те, що їх син чи донька, дійсно потребує допомоги, оскільки вживає наркотики, скоює правопорушення чи стала жертвою насильства, вимагання, підпала під вплив сектантів, кримінальних елементів.

Детектив нашої агенції розшукає, проаналізує та перевірить для Вас всю наявну інформацію, встановить адреси проживання контактні дані осіб, з якими спілкується Ваша дитина, проведе фото та відео фіксацію, щоб Ви та Ваша дитина були у безпеці.

До детективного агентства «Форсеті» часто звертаються з такою проблемою, як подружня зрада.

Ви хочете зберегти стосунки, налагодити відносини з і своєю половинкою, повернути чоловіка чи дружину в сім’ю, детективи нашої агенції прийдуть Вам на допомогу. Приватний детектив конфіденційно, у стислі терміни, з’ясує, як та де проводить дозвілля Ваш чоловік чи дружина.

Встановить його/її контакти, знайомства. Детектив нашої агенції розшукає, проаналізує та перевірить для Вас всю наявну інформацію, встановить адреси проживання контактні дані осіб, з якими спілкується Ваша половинка.

Про проведено роботу приватний детектив представить розширений звіт, вказавши, точний час, місце, де перебував Ваш чоловік чи дружина.

Детективи агенції «Форсеті» здійснюють пошук інформації шляхом персонального підходу, використовуючи лише дозволені законом засоби та джерела.

Приватний детектив здійснить пошук інформації та створить схему її легалізації так, щоб клієнт міг, за необхідності, використати її в суді, для захисту своїх прав та інтересів.