Перевірка приміщень та транспортних засобів на наявність «жучків» та засобів слідкування

ПЕРЕВІРКА ПРИМІЩЕНЬ ТА ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НА НАЯВНІСТЬ «ЖУЧКІВ»(ПРИСТРОЇВ, ЩО ФІКСУЮТЬ АУДІО ТА ВІДЕО ЗОБРАЖЕННЯ) ТА ПРИСТРОЇВ СЛІДКУВАННЯ

У теперішній час, коли технології розвиваються надзвичайно швидко, існує безліч пристроїв, за допомогою яких можна здійснювати фіксацію розмов і дій, які відбуваються у тому чи іншому місці, приміщенні чи автомобілі.

Ще у зовсім недалекому минулому такі технічні пристрої можна було побачити лише у фільмах про шпигунів або прочитати у книжках про найсильніші розвідки світу. Зараз все це є доступним для пересічного громадянина. Іноді, люди, для отримання інформації приватного характеру чи комерційної інформації, використовують спеціальні технічні пристрої.

Треба знати, що Кримінальним кодексом України передбачено відповідальність за незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.

До спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації відносяться: технічні засоби, устаткування, апаратура, прилади, пристрої, препарати та інші вироби, спеціально створені, розроблені, модернізовані, запрограмовані або пристосовані для виконання завдань з негласного отримання інформації.

Детективне агентство «Форсеті», за допомогою спеціальних технічних пристроїв, проводить перевірку об’єктів, з метою виявлення спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, які здійснюють реєстр аудіо інформації, візуальне спостереження та документування, прослуховування телефонних переговорів, та реєстрацію інформації, з технічних каналів зв'язку.

Ви перестали довіряти вашому бізнес-партнеру, у вас зірвалося декілька важливих угод, про зміст яких знало вузьке коло людей, вас не полишає відчуття, що за вами слідкують, ваші бізнес ідеї, з невідомих причин, стають відомі вашим конкурентам, детективи агенції «Форсеті» прийдуть вам на допомогу.

Наш детектив конфіденційно, швидко та якісно проведе перевірку вашого офісу, автомобіля, помешкання, мобільного телефону на предмет виявлення технічного пристрою, який проводить аудіо чи відео фіксацію.

Інформаційна безпека – це застава успішного життя в цілому. Нерідко в житті бувають такі ситуації, що вірити не можна нікому, оскільки іноді рідні і близькі люди стають ворогами.

Родичі, друзі колишні чоловік чи дружина, чи партнери по бізнесу намагаються завадити вашому спокою і добробуту, навіть переступивши закон, застосовуючи найжорстокіші і найаморальніші методи, в тому числі, використовуючи пристрої аудіо фіксації (прослушка) і негласного відеоспостереження.

Такі ситуації не рідкість у бізнесі, адже бізнес - це постійна боротьба, в якій, нажаль, часто використовують методи недобросовісної конкуренції. Ви можете не здогадуватись, що у вашому помешканні, автомобілі чи офісі встановлено та здійснюється фіксація аудіо та відео зображення, з метою збирання інформації відносно вас, для тих чи інших цілей.

Детективи агенції «Форсеті» допоможуть вам у складній життєвій ситуації, якісно і професійна, а саме основне, конфіденційно здійснять виявлення аудіо прослуховуючих пристроїв і негласного відео нагляду.

Пріоритетом у діяльності агентства «Форсеті» є мінімізація ризику бізнес-структури і максимальне забезпечення безпеки вашого бізнесу від здійснення негласного зняття інформації, а також забезпечення безпеки вашого особистого простору.

Детективи агентства «Форсеті», рекомендують бути пильними і уважно ставитись до вибору місця для проведення бізнес переговорів, обговорення комерційних проектів.

Детективи «Форсеті» перевірять швидко та якісно приміщення, автомобілі на наявність «шпигунських» технічних пристроїв аудіо та відео фіксації («жучків», камер). Скористатись такою послугую детективного агентства «Форсеті» необхідно не тільки за наявності підозри, що вас прослуховують, слідкують за вами але і у профілактичних цілях.

Юристи агентства «Форсеті» нагадують вам, що використання спеціальних технічних засобів в Україні дозволяється тільки відповідним оперативним підрозділам на підставах і за умов, визначених законом.

У будь-якому іншому випадку їх використання є незаконним.