Юридична консультація та представництво

Приватні детективи агенції «Форсеті» здійснюють юридичні консультації та представництво інтересів клієнта в правоохоронних органах, судах, державних установах.

Приватні детективи агенції «Форсеті» це перевірені і порядні спеціалісти, які завжди прийдуть на допомогу Вам 24/7/365.

Юридичні консультації, які надають приватні детективи та юристи нашої агенції — це послуги із захисту прав та інтересів громадян, юридичних осіб у державних органах, суді, перед будь-якими фізичними і юридичними особами.

Детективи та юристи агенції «Форсеті» нададуть вам кваліфіковану юридичну допомогу. Приватний детектив та юрист нададуть консультацію, пояснення з юридичних питань, усну чи письмову довідку щодо чинного законодавства.

Юристи агенції «Форсеті» допоможуть вам юридично вірно оформити позовну заяву, скаргу чи будь-який інший документ правового характеру.

Юрист агентства «Форсеті» здійснить представництво ваших інтересів, за дорученням, у суді та інших державних органах у карних, цивільних та господарських справах, а також у справах про адміністративне правопорушення.

Кваліфіковані юристи нашого агентства здійснять, за дорученням. представництво ваших законних інтересів і прав у центральних органах виконавчої влади і в органах місцевого самоврядування.

В теперішній час, коли представники правоохоронних структур, через правовий нігілізм не готові надати якісну юридичну допомогу, вам допоможуть детективи та юристи агенції «Форсеті».
Вас затримали та доставили у відділок поліції, чи складають протокол за порушення ПДР, і у вас є сумніви на рахунок правомірності дій, які вчинять відносно Вас, приватний детектив та кваліфікований юрист агентства «Форсеті» нададуть вам юридичну допомогу.

Ви стали жертвою, Вас пограбували, обікрали помешкання, автомобіль чи вчинили відносно вас шахрайські дії, наш детектив та юрист прийдуть вам на допомогу, допоможуть юридично правильно оформити заяву, допоможуть у спілкуванні з представниками правоохоронних органів. Важливо знати і пам’ятати, що першочергові документи оформлені вірно на місці скоєння ДТП чи злочину є важливим моментом, і в подальшому вплинуть на розгляд справи в суді по суті.