Подружня зрада та викриття шлюбних аферистів

ПОДРУЖНЯ ЗРАДА ТА ВИКРИТТЯ ШЛЮБНИХ АФЕРИСТІВ

Виявлення подружньої зради та викриття шлюбних аферистів - послуга, яку надає агентство «Форсеті».

Детективи агентства «Форсеті» мають достатньо досвіду, володіють всіма необхідними навичками і засобами для проведення заходів по виявленню подружньої зради.

Детективи нашої агенції прийдуть вам на допомогу у складній життєвій ситуації та конфіденційно допоможуть вам вирішити делікатну проблему.

Для щасливого сімейного життя необхідно бути впевненим у своїх близьких людях-жінці\чоловіку. Іноді впевненості заважають підозри у зраді, які можуть ґрунтуватись не лише на ревнощах, а є логічним висновком з поведінки, психоемоційного стану, способу життя близької людини. Основними ознаками зради чоловіка є:

 • - часто почав затримуватись на роботі, заборонив телефонувати на роботу у цей час, мобільний телефон часто відключений, під різним приводом(збори, наради та інше);
 • - мобільний телефон тримає при собі, знаходячись дома, відключає або не відповідає на дзвінки, почали приходити дивні смс повідомлення;
 • - почав приділяти багато уваги зовнішньому вигляду, обновив гардероб та парфуми;
 • - у лексиконі з’явились нові слова, нові інтереси, нові погляди на життя, нові уподобання у їжі та розвагах;
 • - з’явились нові друзі (жіночої статі)
Основними ознаками жіночої зради є:
 • змінила звички, імідж
 • переставила цікавитись хатніми справами та обов’язками
 • під буд-яким приводом не ночує вдома
 • перестала сперечатись та конфліктувати, частіше мовчить ніж говорить
 • перестала ділитись своїми проблемами та переживаннями
 • з’явились нові подарунки, перестала просити гроші
 • часто не відповідає на телефонні дзвінки
Але кожен випадок індивідуальний, і у кожного своя ситуація.

Ви хочете налагодити відносини з і своєю половинкою, повернути чоловіка чи дружину в сім’ю, детективи нашої агенції прийдуть Вам на допомогу. Приватний детектив конфіденційно, у стислі терміни, з’ясує, як та де проводить дозвілля Ваш чоловік чи дружина.

Встановить його/її контакти, знайомства. Детектив нашої агенції розшукає, проаналізує та перевірить для Вас всю наявну інформацію, встановить адреси проживання контактні дані осіб, з якими спілкується Ваша половинка. Про проведено роботу приватний детектив представить розширений звіт, вказавши, точний час, місце, де перебував Ваш чоловік чи дружина.

Шлюбний аферист Життя складається так, що нажаль довіряємо людям все рідше і не має жодних гарантії, що, влаштовуючи своє особисте життя, ви не зустріните шлюбного афериста, який має на меті не створити з вами сім’ю та щасливе майбутнє, а привласнити ваше майно, скориставшись вашою довірою. Ви хочете переконатись у щирості почуттів вашого візаві, перевірити правдивість його дій та почуттів, детектив нашого агентства допоможе вам у такій делікатній ситуації.

Детектив нашої агенції проведе збір та аналіз інформації щодо особи, яка претендує на вашу руку та серце, представить звіт про особу і цим самим допоможе прийняте важливе для вас рішення.